Makine ve makine parça üretimi Makine üretimde Atasan Ltd.'ye güvenebilirsiniz. 10 yıllık tecrübemizle tam ihtiyacınız olan ekipman ve tam ihtiyacınız olan makineleri üretiyoruz. Tamamen sizin projelendirdiğiniz makineler üretebildiğimiz gibi sizin için makine tasarımı ve üretimi yapabiliyoruz. Ufak yada büyük, üretim hattınızı hızlandırabileceğiniz üretim makineleri ya da üretim hattınızı tamamen otomatize edebilecek makineler üretiyoruz. Var olan makinelerinizin ihtiyaç duyacağı geliştirmeleri ya da üretim makinelerinizin ihtiyaç duyacağı yedek parçaların üretimini yapıyoruz. Bozulan makinelerinizin kırılan yada eskiyen parçalarının çizimlerini yapıp göndererek aynı kalitede üretim alabileceğiniz gibi çizim için bizden de destek alabilirsiniz.
Kalıp ve kalıp parça üretimi Ürününüzün kalitesini belirleyecek olan en önemli etken metal yada plastik kalıplarıdır. Kalıpların fiyatının ürünlerinize direk etkisini bildiğimiz için kaliteli hammaddeler ile uzun süreler size hizmet edebilecek kalıplar üretiyoruz. her bir ürün için birebir kontroller ve sürekli ölçümlerle ürünün kalitesini her adımda takip ediyoruz. Var olan kalıplarınızın ihtiyaç duyabileceği düzenlemeleri ve yedek parçaları üretiyor ve bu üretim ile kalıp kalitenizi yükseltiyoruz. Kalıp modifikasyonu için üretilmesi gereken tüm parçalar bünyemizde işlem görmektedir. İster çizimlerini yaptığınız kalıpların baştan sona üretimini ister kalıp parçalarının üretimini yapıyoruz.Kalıp parça ve kalıp çizimleri konusunda da hizmet alabileceğiniz yegane yer Atasan Ltd.
HIZLI MENÜ
ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ İLETİŞİM İLETİŞİM
İletişim: Sultan Orhan Mah. 1181/3 Sk. No:9/B Gebze / Kocaeli Tel: 0262 641 53 41 Fax: 0262 641 71 73 info@atasanltd.com