HAKKIMIZDA
Makine parkurumuz ve verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin...
ATASAN LTD. MAKİNE VE KALIP İMALATI YAPAR Atasan Ltd. Kalıp parçaları, mekanin parçalar, makine parçaları, özel üretim parçalar üretir. Metal vb hammadeler ile standart veya özel olarak üretim yapar.
- Üretim parçaları - Makine parçaları - Makine üretimi - Kalıp imalatı - Kalıp parça imalatı - Metal özel üretim parçaları Tamamen kendi bünyesinde tüm üretimi yapan Atasan Ltd. Makina parkurunu her geçen gün artırmaktadır.
Teknolojiyi her geçen gün geliştiren Atasan Ltd. 10 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Bu tecrübe ile her attığı adımla geleceğe yüzünü dönmüş ve ilerlemeyi para kazanmanın önünde tutmaktadır. Bu gün ve geçmişte birlikte çalıştığımız binlerce müşterimizle ilerlemekte ve daha iyi olmaya çabalamaktayız. 1600mmx800mmx700mm işleme ölçülerine sahip CNC işleme merkezi ve 12’’ 1200mm boy işleyebilen CNC torna eklemiştir. 1 adet 5 eksenli CNC işleme merkezi dahil 4 adet CNC işeleme merkezi, 2adet CNC torna 1 adet üniversal torna, 2 adet üniversal freze, 2 adet diş çekme makinası ve 1 adet testere’ye sahip Atasan Ltd. her gün yenilenen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Atasan Ltd. üretici olmayı değil çözüm için üretim yapmayı düstur edinmiştir. Bizimle çalışanları müşteri olarak görmemek vizyonumuzun en önemli parçalarından biridir, bizimle iş yapanlar iş ortaklarımızdır.
HIZLI MENÜ
ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ İLETİŞİM İLETİŞİM
İletişim: Sultan Orhan Mah. 1181/3 Sk. No:9/B Gebze / Kocaeli Tel: 0262 641 53 41 Fax: 0262 641 71 73 info@atasanltd.com